Masáže

Klasická sportovně-regenerační masáž
Celková 60 min 520,- Kč
Záda 30 min 300,- Kč
Nohy 45 min 350,- Kč
Záda + nohy45 min 450,- Kč
Šíje 20 min 150,- Kč
Dornova metoda

Dornova metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. V praxi se většinou provádí při prvních dvou návštěvách komplexní vyšetření a ošetření kloubů a páteře pacienta.

Optimální je ošetření 1 - 2 krát týdně. Důležitá je i spolupráce pacienta, který by měl doma provádět samostatná cvičení a vyvarovat se škodlivých návyků.

Po ošetření je celá terapie doplněna tzv. Breussovou masáží a tím se prohlubuje uvolnění celého těla. Breussova masáž je jemná energetická masáž akupresurních bodů a páteře, která uvolňuje tlak na ploténky.

Cena: 60 min / 500,- Kč

BAŇKOVÁNÍ a MASÁŽ

Již staří Číňané s úspěchem používali tuto terapii. Přikládáním vakuových nahřátých baněk se dosáhne prokrvení masírované části těla. Používá se při problémech zatuhlého svalstva, ovlivňuje lymfatický systém, zmírňuje bolesti hlavy, stimuluje organismus tak, že mu pomáhá odstraňovat toxické látky z těla.

Cena: 60 min / 580,- Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - HOT STONES

Cena: 60 min / 580,- Kč

THAJSKÁ MASÁŽ PLOSEK NOHOU

Cena: 30 min /