Pilates

Pilates je cvičební program, který vám pomůže ke štíhlým nohám a zbaví vás tukových polštářků. Současně zdokonalí a zpevní "choulostivé" partie střední části těla. Zlepšíte pružnost, obnovíte svalovou rovnováhu a koordinaci a vybudujete silné a pevné svaly. Cvičební metoda je založená na posilování bez zátěže, pouze s vlastním tělem.

„Doporučuji všem moje cvičení, udělá vás šťastnějšími. Od té doby co cvičím jsem nebyl nemocný, nebral jsem nikdy ani aspirin. Jím to co mám rád (např. steak). Kdyby lidi viděli jak žiju – občas i kouřím (doutníky), piju víno a miluji – nevěřili by tomu. Láska! Bez té jste mrtví!“

Joseph H. Pilates

Motto Pilates

po 10 hodinách
se budete cítit lépe...
po 20 hodinách
budete vypadat lépe...
po 30 hodinách
budete mít nové tělo...

Pilates pro seniory a těhotné

Skupinové rekondiční cvičení pomáhá zlepšit fyzickou kondici a načerpat novou energii, udržuje vitalitu a fyzickou kondici na přiměřené úrovni a mírnou formou posiluje celé tělo, zlepšuje zdravotní stav (zmírnění bolestí zad, lepší krevní oběh, zlepšení rovnováhy těla a koordinace pohybů). Pro důchodce za zvýhodněnou cenu.


Plán

Čtvrtek 22. 8. Pilates 90,- * 3+ míst Ivana C. Rezervovat
Úterý 27. 8. Pilates 90,- * 3+ míst Ivana C. Rezervovat
Čtvrtek 29. 8. Pilates 90,- * 3+ míst Ivana C. Rezervovat
Čtvrtek 5. 9. Pilates 90,- * 3+ míst Ivana C. Rezervovat

* Uvedená cena je se slevou 10% s věrnostní kartou. V rámci členství zdarma, nebo se slevou až 30% s kreditovou permanentkou!


Lekce pod vedením akreditovaných trenérů