Jóga Zdravá záda - Power - Dynamická - Jógalates

Dynamická Jóga

Jedná se o pomalé, přesto dynamické cvičení, při kterém se jedinec soustředí sám na sebe, na své tělo a na to, co při cvičení prožívá. Dynamická Jóga uvolňuje svalové napětí, umožňuje objevení skryté tělesné energie, pomáhá člověku utřídit a zklidnit myšlenky a pocity.

Jógalates

Moderní cvičení v kombinaci klasické jogy, pilates, powerjogy. Intenzivně formuje postavu, cvičení se zaměřuje na problematické partie - bříško, stehna, boky, vyrovnanost duše s tělem. Cvičením zbavíme svaly nadměrného napětí, dodáme tělu energii. Jogalates napřímí páteř, odstraní bolest zad a blokády.

Jóga pro zdravá záda

Lekce vychází z nejnovějších poznatků v oblasti rehabilitace, jógy, funkčního cvičení. Velký důraz je kladen na zvládnutí efektivního zapojení středu těla (hlubokého stabilizačního svalového systému páteře), techniku správného dýchání a jeho rozvoj pro zlepšení zdraví a nápravu nevhodných pohybových stereotypů.


Plán

Neděle 25. 8. Jógalates 90,- * Zrušeno Rezervovat

* Uvedená cena je se slevou 10% s věrnostní kartou. V rámci členství zdarma, nebo se slevou až 30% s kreditovou permanentkou!


Lekce pod vedením akreditovaných trenérů