Zdravá záda Jóga pro zdravá záda

Lekce vychází z nejnovějších poznatků v oblasti rehabilitace, jógy, funkčního cvičení. Velký důraz je kladen na zvládnutí efektivního zapojení středu těla (hlubokého stabilizačního svalového systému páteře), techniku správného dýchání a jeho rozvoj pro zlepšení zdraví a nápravu nevhodných pohybových stereotypů.

Problémem současné doby je nadbytek stresu, proto se lekce věnují i relaxačním technikám pro zlepšení koncentrace a relaxace na odborných a praktických fyziologických podkladech.

Posílení hlubokého stabilizačního systému – zapojení správných svalů v optimální míře, protažení zkrácených svalů a relaxační cvičení, vše na podkladě rehabilitačních principů pod odborným dohledem.

Cvičení Vám umožní vnímat vlastní tělo a svaly o kterých jste možná ani nevěděli.

Celotělové a zdravotní cvičení, pro postupné odstraňování problémů spojené s bolestmi zad, protože právě bolesti zad jsou nejčastější, které zužují i psychickou pohodu.


V tuto chvíli nejsou v rezervačním systému žádné otevřené lekce. Sledujte novinky na hlavní stránce, nebo se přihlaste k odběru novinek emailem.

* Uvedená cena je se slevou 10% s věrnostní kartou. V rámci členství zdarma, nebo se slevou až 30% s kreditovou permanentkou!

Cvičte neomezeně
od 490 Kč měsíčně!

Více informací

Doporučte


Fotografie